ادبیاتداستان و رمانکتاب صوتی

دانلود کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد

کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد

رمان «دیوید کاپرفیلد» روایت زندگی شخصی دیکنز است.

داستانی که از کودکی دیوید آغاز می‌شود و تا بزرگسالی او ادامه می یابد. دیکنز، دیوید کاپرفیلد را «کودک موردعلاقه خود» می نامد و منتقدان آن را زیباترین توصیف دیکنز از دوران کودکی می دانند.

دیوید شش ماه بعد از مرگ پدرش به دنیا می آید. نحسی در زندگی این کودک، پیش از تولدش شروع شده است.

دیوید با مادری مهربان و شیرین و نازنین همراه است؛ تا اینکه مشکلات زندگی مادر جوانش را وادار می کند با مردی به نام موردستون ازدواج کند.

مردی که با رفتار خشونت آمیزش سرانجام دیوید را به مدرسه ای بیرون شهر می فرستد. مشکلات دیوید ادامه پیدا می کند تا اینکه بعد از مدتی مادر او نیز می میرد و ….

دیوید کاپرفیلد رمان هشتم چارلز دیکنز است. عنوان کامل این رمان، «تاریخ شخصی، ماجراهای، تجربه و مشاهدات دیوید کاپرفیلد جوانتر از سرپرستی سرکش» است (که هرگز به هیچ وجه آن را منتشر نمی کند)،که اولین بار در سالهای ۱۸۴۹ تا ۵۰ منتشر شد.

این کتاب، نخستین بار، در سال ۱۸۵۰ میلادی منتشر شد. دیکنز آن را از دیگر کتاب‌های خود برتر می‌دانست؛

شاید از این رو که حوادث هیجان‌ انگیز و بسیاری از عناصر داستان، برگرفته از رخدادهای زندگی خود اوست و می‌توان گفت بیش از دیگر رمان های او، قالب اتوبیوگرافی دارد.

از این کتاب فیلم ها و انیمیشن های بسیاری نیز ساخته شده و روایت صوتی آن نیز بسیار جذاب است.

میخوام کتاب صوتی رو دانلود کنم!
دانلود کتاب حجم کتاب : ۴۷ مگابایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : MP4 منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

هنر، کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)

از طريق
Ketab2PDF.ir
> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا