ادبیاتبزرگان و مشاهیرتاریخ ایرانتاریخ و سیاستشعر و ترانه

دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها

کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها

کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها که به دست سید علی صالحی نوشته شده است.

این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و پنجاه صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو به انتشار رسیده و در نشر ابتکار نو چاپ گشته است.

نوشته های مشابه

این من هستم کوروش پسر ماندانا و کمبوجیه و شاه جهان و پادشاه عظیم ترین و بزرگ ترین اقلیم های آدمی از بلندی های پارسوماش تا بابل بزرگ می باشد.

این من می باشم پیشوای خرد و خوشی و پاکی و پارسایی و نوادۀ بی سبب نور و توتیای ترانه و سرآمد سلطنت بعل با من است و نبو با من است.

این اثر سرانجام باز خوانی لوح ها و کتیبه های قدیمی به خصوص سنگ نبشته های زمان هخامنشی بوده که به دست سید علی صالحی به طور شعرگونه بازسرائی شده است.

کوروش مصلح ترین و با خردترین رهبر تاریخ ایران می باشد. به هر عاقبت این بازسرایی آزاد و مولود تعبیر از زندگی و حضور و بزرگی آدمی می باشد که ستم ستیز بوده و صلح طلب و عدالت طلب بوده است.

نام کتاب : منم کورش شهریار روشنایی ها

نام نویسنده : علی صالحی

تعداد صفحات : ۱۵۰ صفحه

موضوعات : کوروش و تاریخ هخامنشیان

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۶/۵ مگابایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا