روانشناسیعمومی

دانلود کتاب ۱۰ عادت افراد فوق موفق

معرفی کتاب ده عادت افراد فوق موفق

کتاب 10 عادت افراد فوق موفق نوشته‌ی رجب حرفه دوست، راهکارهایی را به شما می‌آموزند که در هر زمینه‌ای و هر معنایی از موفقیت کاربرد دارند.

شاید متوجه شده باشید که دیگران با سرعتی بسیار بیشتر از شما پیشرفت می‌کنند. شاید یکی از هم‌سن و سالانتان را دیده باشید که به راحتی پروژه‌ها را یکی بعد از دیگری به اتمام می‌رساند و بدون توجه به این‌که چه چیزی در مسیرش قرار می‌گیرد همواره پیروز است. این‌طور به نظر می‌رسد که بدون توجه به این‌که در چه شرایطی، چه تیمی، چه شرکتی و یا چه صنعتی قرار داشته باشند، همیشه پیروز می‌شوند؛ و شاید همین شخص در زندگی شخصی خودش نیز همین روند را ادامه داده و موفقیت‌هایی درخور را به دست آورده و از میزان بالایی از شادمانی، خوشبختی و … بهره‌مند باشد.

این افراد چه کسانی هستند و راز آن‌ها چیست؟ 

آن‌ها افرادی با عملکرد بالا هستند و راز آن‌ها عادت‌هایشان است. خبر خوب این است که شما هم می‌توانید یکی از آن‌ها باشید

آبراهام لینکلن می‌گوید: «بیشتر مردم به همان اندازه خوشبخت هستند که خود می‌خواهند.» بنابراین موفقیت برای هر کسی معنایی دارد. برای برخی، موفقیت شاید دستاورد مالی باشد، مثلاً میلیونر شدن. برای برخی ممکن است تحسین باشد. برای ورزشکاران ممکن است جایزه، قهرمانی و مدال باشد. برای برخی موفق بودن شاید فقط داشتن یک حال خوب، سلامتی یا شادمانی باشد.

صرف‌نظر از این‌که چه سابقه‌ای دارید، شخصیت شما چگونه است، چه نقاط ضعفی دارید و در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید، شما هم می‌توانید از همان عادت‌ها استفاده کنید.

بیشتر افراد موفق برای رسیدن به موفقیت عادت‌های مناسبی داشته‌اند. معمولاً عادت افراد موفق بخش زیادی و ۹۵ درصد از رفتار آن‌ها را شکل می‌دهد. می‌گویند هر چیزی که تاکنون هستید و هر آنچه در آینده خواهید شد، بسته به عادت‌هایی است که در خودتان شکل می‌دهید.

نام کتاب : ۱۰ عادت افراد فوق موفق

تعداد صفحات : ۲۴ صفحه

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۴۵۰ کیلوبایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

از طريق
Ketab2PDF.ir
> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا