تاریخ جهانتاریخ و سیاستسیاسی

دانلود کتاب نبرد من – آدولف هیتلر

معرفی کتاب نبرد من – آدولف هیتلر

کتاب نبرد من تنها کتابی است که انتشار آن در آلمان ممنوع است. آدولف هیتلر در این کتاب دیدگاه‌های خود را بیان کرده، اثری که مبنای برپایی حزب ناسیونالیسم (نازی) شد.

کتاب نبرد من (My Struggle) در آلمان نازی پس از انجیل پرفروش‌ترین کتاب آلمان وقت بوده و برای سال‌ها در مدارس آلمان تدریس می‌شد.

نوشته های مشابه

«نبرد من» مانیفست اندیشه‌های تمامیت خواهانه‌ی هیتلر است. اما چرا این سرجوخه سابق ارتش آلمان که اندکی ذوق نقاشی هم داشت به چنین افکاری ره جست؟

در بخشی از کتاب نبرد من می‌خوانیم:

حکومت غول‌آساى ایالات متحد امریکا، با منابع و ذخایر عظیم خاک بکرش، به مراتب آسیب‌ناپذیرتر از رایش آلمان در محاصره است.

اگر روزى برسد که تاسى که سرانجام سرنوشت ملت‌ها را معین مى‌کند در آن کشور ریخته شود، انگلستان اگر تنها بماند سرنوشتى محکوم به مرگ خواهد داشت.

بنابراین، انگلستان مشتاقانه دست خود را به سوى عضوى از نژاد زرد دراز خواهد کرد و وارد اتحادى خواهد شد که شاید از نظر نژادى نابخشودنى باشد؛ اما از لحاظ سیاسى نمودار یگانه امکان تحکیم جایگاه جهانى بریتانیا در برابر تحولات شدید و توان‌فرسایى است که در قاره‌ى امریکا روى مى‌دهد.

وصیت نامه هیتلر

همانطور که من در نظر نگرفتم که بتوانم در طول سال‌های مبارزه ازدواج خود را به عهده بگیرم، قبل از پایان زندگی‌ام تصمیم گرفتم تا با دختری که بعد از سال‌ها دوستی وفادارانه، به منظور به اشتراک گذاشتن سرنوشت خود با من ازدواج کنم. با میل خود او را به عنوان همسر خود می‌دانم تا زمان مرگ.

آنچه که من به آن تعلق دارم – تا آنجا که ارزش دارد – متعلق به حزب است. تصمیم‌گیری بعدی من لازم نیست.

نقاشی‌های من در مجموعه‌هایی که من طی سال‌ها خریداری کرده‌ام، هرگز برای اهداف شخصی نبوده، بلکه تنها برای گسترش گالری بزرگ در شهرم یعنی لینتس بوده است. این خالص‌ترین آرزوی من است که ایجاد این گالری به‌درستی انجام شود.

من مارتین بورمن را به عنوان قیم خودم تعیین کردم. او قدرت قانونی کامل برای تصمیم‌گیری دارد.

او مجاز است که هر چیزی را که دارای ارزش احساسی است و یا برای حفظ یک زندگی ساده برای برادران و خواهرانم ضروری است، نیز بالاتر از همه برای مادر همسر و همکاران وفادارم که به خوبی شناخته شده‌اند.

کسانی که سال‌هاست با کار و فعالیتشان به من کمک کردند.

من و همسرم – به منظور فرار از ننگ رسوایی یا تسلیم – مرگ را انتخاب کردیم. آرزوی ما این است که بلافاصله در نقطه‌ای که من بزرگترین بخش کار روزمره خود را طی دوره خدمات دوازده ساله به مردم انجام دادم، سوزانده شویم.

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۷ مگابایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف


از طريق
Ketab2PDF.ir
امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا