روانشناسی

دانلود کتاب قانون دوست داشتن

معرفی کتاب قانون دوست داشتن

کتاب قانون دوست داشتن نوشته‌ی وحید فخرائی، به شما کمک خواهد کرد که زندگی زیباتری داشته باشید.

چگونه بهتر زندگی کنیم؟

برای اینکه بفهمیم چگونه بهتر زندگی کنیم ابتدا باید خود و سپس دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم را بشناسیم. 

انسان نیازمند آفریده شده است. یکی از مهم‌ترین نیاز‌ها، نیاز به محبت یا دوست داشتن محسوب می‌شود. این نیاز سبب می‌شود که نیاز‌های دیگر زیباتر برطرف شوند و خود نیازمندی زیبا شود. 

در واقع زندگی بدون دوست داشتن سخت و رنج‌آور است و رنج‌ها با دوست داشتن لذت بخش و گوارا می‌شوند. نیاز دوست داشتن هیچ وقت برطرف نمی‌شود و هیچ انسانی پیدا نمی‌شود که عاقلانه بگوید من از دوست داشتن بی‌نیاز شده‌ام. 

برخلاف دیگر نیاز‌ها که با زمان و مکان در ارتباط هستند این نیاز زمان و مکان نمی‌شناسد و مادی نیست و با روح انسان‌ها سروکار دارد. 

 دوست داشتن با اندیشیدن به دست می‌آید و از این رو است که از عشق برتر و والاتر است.

اعتماد کردن

در بسیاری از مواقع ما ناچار به اعتماد کردن هستیم . طبیعت دنیا ما را به اعتماد کردن نیاز مند میسازد. به جای فرار از اعتماد کردن باید یاد بگیریم چگونه اعتماد کنیم.

برای اعتماد کردن یک قانون مهم وجود دارد و آن این است که به اهداف کسانی که میخواهیم به آن ها اعتماد کنیم پی ببریم. هیچگاه بدون پیدا کردن یقین به اهداف افراد ، به آنها اعتماد نکنیم. نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که اهداف انسان ها در حال شکل میگیرد و نگرش افراد به سوی آینده می باشد و این در حالی است که زمان حال همواره در حال تغییر می باشد بنابراین اهداف نیز میتوانند متغیر باشند. در شناخت اهداف افراد همواره باید به روز باشیم..

نام کتاب : کتاب قانون دوست داشتن

تعداد صفحات : ۴۹ صفحه

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۳۳۰ کیلوبایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم. (دوروستان)

> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا