روانشناسیعمومی

دانلود کتاب بهترین درس های زندگی

معرفی کتاب بهترین درس های زندگی

کتاب بهترین درس‌های زندگی تألیف سارا رزولت، گزیده‌ای از سخنرانی‌های آقای جیکز، یکی از بهترین سخنران‌های انگیزشی در دنیاست. با مطالعه دقیق و باور عمیق مطالب این کتاب، تغییری مثبت در زندگیتان ایجاد می‌شود.

در بخشی از این کتاب میخوانیم

اینطور فکر کن، اگر تو در هر زمینه‌ای در زندگیت قابل پیش‌بینی باشی، تو داری راه انقراض و نابودی خودت را سنگفرش می‌کنی.

آیا تو برای فرصت‌های جدید در زندگیت آماده‌ای؟ آیا جواب تو اغلب بله هست یا اغلب به فرصت‌های سر راهت نه می‌گویی؟ اگر همیشه کارها را یه یک صورت انجام دهی همیشه همان نتیجه‌ها تکرار خواهد شد. طوری زندگی نکن که زندگیت مملو از عادت‌ها و رفتارهای قابل پیش‌بینی باشد، اما یاد بگیر که کارهایی را انجام بدهی که تو را هم به چالش بکشند و هم الهام‌بخش باشند برایت. انجام این کارها درهای زیادی به روی شما باز می‌کند حتی بیشتر از درهایی که فکر می‌کردید وجود داشته باشد.

درس زندگی ۲۳

در تحقیقاتم ، از این کشفم بسیار متعجب شدم که بعضی کارشناسان اعتقاد دارند بسیاری از مردم دارای حس غریزی یا استعداد طبیعی برای پول درآوردن ، معالجه کردن ، خلق هنر ، سازماندهی یا مذاکره گری هستند .

قشنگ ترین بخش از زندگی این است هیچ کس شبیه هم دیگر نیستند و این به خاطر این تفاوت هایی است که قادر به زندگی در همچین جهان جالب و کاملی است .

مشکل زمانی پیش می آید که مردم می خواهند کارهایی انجام دهند که به صورت طبیعی قصد آن را ندارند …


نام کتاب : بهترین درس های زندگی

تعداد صفحات : ۲۶ صفحه

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۱ مگابایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

از طريق
Ketab2PDF.ir
> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا