متفرقه

دانلود کتاب اسرار و رموز نینجا

معرفی کتاب اسرار و رموز نینجا

این کتاب بخش اول اسرار و رموز نینجا است و به شما یاد خواهد داد که چگونه روح خود را کنترل کنیدو…

نینجا ها جنگجویان قدرتمند ژاپنی بودند که در لفافه ای از تاریکی و رمز و راز، مانند ارواح و با مشت های نامرئی لرزه بر اندام دشمنان خود می انداختند. مفاهیم این فرقه هنوز دست نخورده باقی مانده و امروزه نیز بکار میرود. برخی مدارس (نینجاتسو ریو) استفاده از شوریکن (سلاح های نینجا)، گرز ها و سایر سلاح ها را نیز آموزش میدهند. هدف از آموزش چنین تکنیک هایی، توسعه استفاده از سلاح در مبارزات نینجا میباشد .

با تمام این تفاسیر، یادگیری این هنر رزمی نیاز به هیچگونه سلاحی ندارد. بقول سنسی (استاد) ” یک مرد عریان، به تنهایی، در یک اتاق خالی، قادر به تمرین نینجا تسو است “.

فرد با همراه داشتن سلاح نمیتواند نرم و راحت حرکت کند . سلاح نینجا، میتواند نامرئی بودن از دید دشمن، ورود بی سر و صدا به اماکن و عبور بدون رد پا میباشد. این روش، در بین نینجا ها به ” قاتل نامرئی” شهرت دارد. زیبایی این تکنیک، در این است که برای استاد شدن در آن زمان خیلی زیادی لازم نیست. فیزیک و تعادل جسمی مورد نظر این هنر، با تمرین بسیار زیاد بدست می آید و گاهی افراد خاصی نمیتوانند به این تعادل و فیزیک برسند. بهر حال یاد گیری این هنر تقریبا برای همه ممکن است.

نام کتاب : اسرار و رموز نینجا

تعداد صفحات : ۶۵ صفحه

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۱/۱۲ مگابایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)

> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا