علومفلسفی

دانلود کتاب آزادی معنوی چیست؟

کتاب آزادی معنوی چیست؟

کتاب آزادی معنوی چیست؟ نوشته هارولد کلمپ است و در این کتاب نویسنده تلاش نموده است تا معنای اصلی آزادی را برای خوانندگان تشریح نماید.

سفر طولانی روح به سوی آزادی معنوی

بر اقیانوس طوفانی هستی، با دریا، باد، و امواج کوه پیکر در نبردیم، گویی سفر مخاطره آمیز ما را پایانی نیست ناگاه، نور تابناک الهی، از پس ابرهای طوفان زای روزمرگی تابیدن می گیرد. آنگاه نور حقیقت گسترده می گردد. این همانا اک، روح الهی است اینک کشتی درهم شکسته ما، عاقبت به دریای آرام آزادی معنوی، ره یافته است. سفر ما اکنون می تواند به سوی هدف، و با جهتی تعیین شده ادامه یابد. سری هارولد کلمپ

روز قیامت

مردم می گویند، آرماگدون (نبرد نهایی بین نیروهای خیر و شر) در روز قیامت به در راه است. روز واپسین روزی که بخت و اقبال کاری از پیش نمی برد. در جوانی، تصور روز قیامت مرا به وحشت می انداخت. هرچه به سال دوهزار نزدیک تر می شویم، این حرف ها را بیشتر میشنویم. تو گویی خداوند مشیت خود را بر اساس تقویم بشری تنظیم می کند؟ هنگامی که دیوار بین شرق و غرب فرو ریخت، و ایالات متحده و شوروی به تدریج اسباب بازیهای مهیب خود را کنار گذاشتند، عده ای گفتند، ” اینک موعد صلح جهانی رسیده است”. من گفتم، نه. فقط لحظه ای نفسی تازه می کنیم. آشوب در جای دیگری به پا خواهد شد. مشکلاتی که افراد همیشه با هم دارند، از جای دیگری رخ خواهد نمود. در آینده جنگهای کوچک، و پس از آن جنگهای بزرگتری خواهیم داشت.

نام کتاب : What is the Book of Spiritual Freedom?

تعداد صفحات : ۱۱۴ صفحه

میخوام کتاب رو دانلود کنم !
دانلود کتاب حجم کتاب : ۹۴۴ کیلوبایت رمز کتاب(در صورت نیاز) : www.ketab2pdf.ir فرمت کتاب : PDF منبع کتاب : کتاب تو پی دی اف

> جعبه دانلود

در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود.

امتیاز کتاب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا